Praca - Operator wózka widłowego

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2412282
szukaj
Oferta z dnia: 01 październik 2024
poleć znajomemu
Job Impulse Polska Sp. z o.o.
Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl
Operator wózka widłowego
miejsce pracy: Racibórz/śląskie
Opis stanowiska:

Oczekujemy:

  • Ważne uprawnienia do obsługi wózków widłowych -wydane przez UDT (warunek konieczny)

  • Dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym

  • Doświadczenie w pracy na wózku widłowym

Do swojego CV prosimy o dołączenie aktualnej klauzuli rodo:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Job Impulse Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 10, moich danych osobowych innych niż wskazane w art. 221 KP w celach niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO.

Zakres obowiązków:

Oferujemy:

  • Umowa o pracę tymczasową (pełny ZUS, płatne L4 oraz płatny urlop wypoczynkowy)

  • Wynagrodzenie 5865 zł brutto/msc (stawka podstawowa 5100 zł + 15% premii)

  • Wolne weekendy - praca od poniedziałku do piątku

  • Pakiet Benefitów (karta MultiSport oraz ubezpieczenie)

  • Program poleceń pracowników

Wymagania:

  • Obsługa wózka widłowego,

  • Odpowiedzialność za dowóz materiałów do stanowisk montażowych z magazynu,

  • Dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Oczekujemy:

Forma kontaktu:
Aby aplikować na to stanowisko przejdź tutaj