Praca - Specjalista ds. planowania jakości

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2412280
szukaj
Oferta z dnia: 01 październik 2024
poleć znajomemu
InterKadra Sp. z o.o.
Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl
Specjalista ds. planowania jakości
miejsce pracy: Namysłów/opolskie
Opis stanowiska:

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta.

  • Pakiet relokacyjny.

  • Dofinansowanie dojazdów do pracy.

  • Wsparcie finansowe na pokrycie kosztów żłobka lub przedszkola.

  • Pełen pakiet benefitów.

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez dostęp do szkoleń technicznych i językowych.

Zakres obowiązków:

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • Planowanie i wdrażanie działań związanych z zapewnieniem jakości dla nowych projektów (APQP, PPAP).

  • Tworzenie i zarządzanie dokumentacją jakościową, w tym planami testów i instrukcjami kontroli.

  • Udział w analizie ryzyka (FMEA) i wprowadzanie działań zapobiegawczych.

  • Monitorowanie i dokumentowanie zmian inżynieryjnych (ECN) oraz zapewnianie zgodności z wymaganiami klienta.

  • Przygotowywanie raportów dotyczących jakości dla kierownictwa i klientów.

  • Współpraca z zespołami wewnętrznymi i klientami w celu zapewnienia zgodności z wymaganiami jakościowymi.

Wymagania:

Oczekujemy:

  • Wykształcenia technicznego, preferowane w dziedzinie elektroniki, inżynierii lub pokrewnej.

  • Doświadczenia w pracy z narzędziami jakościowymi, takimi jak FMEA, APQP, PPAP.

  • Znajomości standardów jakości (ISO 9000, mile widziana IATF 16949).

  • Minimum dobrej wiedzy z zakresu elektroniki.

  • Doświadczenia we współpracy z klientami oraz zespołami wewnętrznymi w zakresie zapewniania jakości.

  • Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację techniczną.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Oferujemy:

Forma kontaktu:
Aby aplikować na to stanowisko przejdź tutaj