Praca - Operator maszyn

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2412279
szukaj
Oferta z dnia: 01 październik 2024
poleć znajomemu
"TAKONI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl
Operator maszyn
miejsce pracy: Bielsko-Biała/śląskie
Opis stanowiska:

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Praca od zaraz

  • Wynagrodzenie miesięczne od 4300 zł do 5200 zł brutto w okresie próbnym

  • Atrakcyjna wynagrodzenie oraz system premiowania

  • Przyjazne warunki pracy

  • Fundusz socjalny

  • program karta multisport plus

  • prywatną opiekę medyczną dla każdego w całości opłaconą przez firmę

Zakres obowiązków:

ZADANIA:

  • wykonywanie wszelkich prac związanych z produkcją wyrobów zgodnie z technologią i wytycznymi

  • praca na produkcji, w naszej siedzibie, hala na ul. Bestwińskiej

  • proponowane wydziały to wtryskarki, prasy, walcarki, wygrzewanie, tbt

Wymagania:

WYMAGANIA:

  • wykształcenie m.in. zasadnicze zawodowe

  • doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem

  • obsługa komputera

  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

OFERUJEMY:

Forma kontaktu:
Aby aplikować na to stanowisko przejdź tutaj