Praca - Senior Fullstack Developer

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2412278
szukaj
Oferta z dnia: 01 październik 2024
poleć znajomemu
ALERABAT.COM Sp. z o.o.
Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl
Senior Fullstack Developer
miejsce pracy: Katowice/śląskie
Opis stanowiska:

Oferujemy:

  • Pracę w 100% zdalną

  • Umowę B2B lub UoP

  • Możliwość pracy w wymiarze 7h

  • Bonus na zaadaptowanie stanowiska do pracy zdalnej (1000 zł net)

  • Indywidualny budżet na szkolenia lub konferencje (1500 zł net)

  • Pracę przy produkcie z którego korzysta łącznie 3 miliony użytkowników

Zakres obowiązków:

Twój zakres obowiązków:

  • Projektowanie i implementacja skalowalnych rozwiązań backend'owych w Node.js

  • Rozwijanie interfejsów użytkownika z wykorzystaniem React

  • Optymalizacja wydajności aplikacji i baz danych

  • Code review i mentoring dla innych członków zespołu

Produkty które będziesz rozwijać:

  • Portal WEB (https://alerabat.com/)

  • Wtyczka (https://alerabat.com/extension)

·Aplikacja (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.alemobileapp&hl=pl&pli=1).

Wymagania:

Technologie wymagane:

  • Backend: Node.js, Nest.js, TypeORM

  • Bazy danych: MongoDB

  • Dodatkowe: AWS, Git, Docker, CI/CD Swagger, REST API, ECS

Mile widziane:

  • Backend: PHP, Symfony, MySQL

  • Frontend: HTML + CSS

  • Bazy danych: PostgreSQL, Redis

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w rozwoju aplikacji fullstack

  • Doświadczenie w projektowaniu i implementacji RESTful API

  • Umiejętność optymalizacji wydajności aplikacji i baz danych

  • Znajomość dobrych praktyk w zakresie bezpieczeństwa aplikacji webowych

  • Doświadczenie w pracy projektowej (dowolnej metodyce zwinnej)

  • Zdolności komunikacyjne

·Angielski na poziomie swobodnej komunikacji w mowie i piśmie (B2+)

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Oferujemy:

Forma kontaktu:
Aby aplikować na to stanowisko przejdź tutaj