Praca - Pakowacz/ sortowacz mrożonych warzyw i owoców

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2412277
szukaj
Oferta z dnia: 01 październik 2024
poleć znajomemu
HR LEGAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl
Pakowacz/ sortowacz mrożonych warzyw i owoców
miejsce pracy: Środa Wielkopolska/wielkopolskie
Opis stanowiska:

Stawka: 6200 - 7200 zł./mies. brutto

Nadgodziny dodatkowo płatne!

Godziny pracy: praca po 12h, 2 zmiany (6 - 18, 18 - 6)

Miejsce pracy: Kijewo (k. Środy Wielkopolskiej)

Umowa zlecenia do końca roku!

Zakres obowiązków:

  • pakowanie

  • etykietowanie

  • kontrola jakości gotowych produktów (mrożone owoce i warzywa)

  • sortowanie i pakowanie półproduktów i gotowych produktów

  • przygotowanie opakowań

  • kompletacja

  • sprzątanie miejsca pracy po zakończeniu zmiany

Wymagania:

Wymagania: gotowość do pracy

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Forma kontaktu:
Aby aplikować na to stanowisko przejdź tutaj