Praca - RZEMIEŚLNIK SPECJALISTA - ELEKTRYK

strona główna PRACA Elektronika Oferta Nr 2412263
szukaj
Oferta z dnia: 01 październik 2024
poleć znajomemu
AGENCJA WYWIADU
Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl
RZEMIEŚLNIK SPECJALISTA - ELEKTRYK
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Opis stanowiska:

Wymagamy:

  • ukończenie szkoły zawodowej lub średniej o profilu elektrycznym,

  • posiadanie aktualnych świadectw kwalifikacyjnych uprawniających do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji oraz na stanowisku dozoru w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montaży, prac kontrolno-pomiarowych dla urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu znamionowym nie wyższym niż 1 kV, , zespołów prądotwórczych o mocy powyżej
    50 kW, aparatury kontrolno-pomiarowej oraz urządzeń automatyki regulacji kompensacji mocy biernej,

  • min. 5 lat doświadczenia zawodowego w zakresie obsługi i konserwacji instalacji i sieci elektroenergetycznych.

Dodatkowym atutem będzie:

  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną.

Szczegóły dotyczące wymogów formalnych, znajdują się w zakładce "REKRUTACJA" na naszej stronie internetowej www.aw.gov.pl/rekrutacja.

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego.

Zakres obowiązków:

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,

  • konkurencyjne wynagrodzenie,

  • szkolenia służące nabywaniu nowych lub podnoszeniu posiadanych kwalifikacji,

  • benefity pozapłacowe: dofinansowanie zajęć sportowych, opieka medyczna, nauka języków obcych, dofinansowanie szkoleń i kursów, dofinansowanie wypoczynku.

Wymagania:

Zakres zadań:

  • bieżąca kontrola działania urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych
    na terenie obiektów pracodawcy,

  • konserwacja i zapewnienie prawidłowej eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych na terenie obiektów pracodawcy,

  • wymiana zużytych elementów instalacji elektrycznej,

  • usuwanie awarii, naprawa wadliwie pracujących elementów instalacji elektrycznej,

  • asysta przy usuwaniu awarii instalacji elektrycznej,

  • wykonywanie pomiarów elektrycznych w ramach kontroli pięcioletniej,

  • identyfikacja zagrożeń związanych z występowaniem sygnałów nieprawidłowej pracy  urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych, zgłaszanie informacji przełożonym
    wraz z proponowanym rozwiązaniem,

  • bieżące i zgodne z przepisami dokumentowanie wykonanych prac,

  • utrzymanie porządku w pomieszczeniach ruchu elektrycznego oraz na stanowisku pracy,

  • podstawowa konserwacja użytkowanych narzędzi, urządzeń i maszyn,

  • nadzór nad pracownikami firm zewnętrznych,

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Wymagamy:

Forma kontaktu:
Aby aplikować na to stanowisko przejdź tutaj