Praca - Elektryk (m/k)

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2412244
szukaj
Oferta z dnia: 01 październik 2024
poleć znajomemu
Trenkwalder
Elektryk (m/k)
miejsce pracy: Włoszakowice/wielkopolskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. a0tbI000002tN65QAE
Zakres obowiązków:

Zadania:

  • utrzymanie ciągłości produkcji,

  • wykonywanie planowanych zleceń, przeglądów, napraw i kontroli urządzeń,

  • diagnozowanie oraz usuwanie przyczyn awarii i usterek,

  • przygotowywanie planów przeglądów i konserwacji maszyn i urządzeń,

  • zapewnienie prawidłowej pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz dbałość o ich stan techniczny,

  • zgłaszanie zapotrzebowania na odpowiednią ilość materiałów i części zamiennych,

  • udział w optymalizacji pracy maszyn i urządzeń.

Wymagania:

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,

  • umiejętność samodzielnego diagnozowania i rozwiązywania problemów,

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym,

  • dobra organizacja pracy, zdolności techniczne, odpowiedzialność, dokładność.

Mile widziane:

  • uprawnienia SEP lub uprawnienia spawalnicze.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego Klienta,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie,

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez dostęp do kursów i szkoleń.