Praca - Monter sieci wodno-kanalizacyjnych

szukaj
Oferta z dnia: 01 październik 2024
poleć znajomemu
Budimex SA
Monter sieci wodno-kanalizacyjnych
miejsce pracy: Jaworzno/śląskie
Zakres obowiązków:
Co będzie należało do Twoich zadań?

  • Montaż i instalacja sieci kanalizacji (burzowa/deszczowa/sanitarna/wodociągowa);

  • Praca przy zagęszczaniu gruntu przy użyciu zagęszczarki;

  • Praca związana z wykopami pod sieci sanitarne;

  • Przeprowadzane kontroli szczelności i drożności instalacji;

  • Mile widziana umiejętność zgrzewania rur PEHD.

Wymagania:
Wymagania:

  • Pracowałeś na kontraktach drogowych?

  • Masz doświadczenie przy budowie zewnętrznych sieci wodno – kanalizacyjnych?

  • Pracowałeś przy instalowaniu rur w wykopach (PE, PEHD,PVC, rury betonowe, itp.);

  • Posiadasz umiejętność obsługi niwelatora, elektronarzędzi oraz ubijaków wibracyjnych?

  • Znasz i przestrzegasz zasady BHP na budowie?

  • Dbałeś o powierzony materiał i sprzęt?

Szukamy właśnie Ciebie!
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Dlaczego warto do nas dołączyć:

  • U nas rozwijasz swoją pasję do motoryzacji, pracując nad technologiami, które pojawią się na drogach dopiero za kilka lat.

  • Bierzesz udział w długoterminowych projektach realizowanych dla światowych marek samochodowych.

  • Oferujemy Ci rozwój poprzez szkolenia i pracę z najbardziej doświadczonymi inżynierami w branży.

  • Niezależnie od zespołu czy kompetencji kierujemy się wartościami etycznymi. Jesteśmy zgranym zespołem w pracy i dobrymi znajomymi poza jej murami.

  • Zapewniamy stabilne zatrudnienie i bezpieczne miejsce pracy.

Co zyskasz?

Oferujemy stabilne zatrudnienie w firmie o  ugruntowanej pozycji rynkowej. Posiadamy wiele benefitów, jak np. system premiowy, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia pracownicze, Pracowniczy Program Kapitałowy, pakiet świadczeń w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, karta Multisport i wiele innych. Czyste i suche miejsce pracy.