Praca - Starszy specjalista

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2412218
szukaj
Oferta z dnia: 01 październik 2024
poleć znajomemu
Ministerstwo Zdrowia w Warszawie
Starszy specjalista
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 143238
Zakres obowiązków:

Warunki pracy

  • Praca biurowa wykonywana jest w pozycji siedzącej przy komputerze, co najmniej 4 godziny dziennie.

Zakres zadań

  • Prowadzi sprawy związane z realizacją ustawy o jakości w opiece zdrowotnej i bezpieczeństwie pacjenta.
  • Opracowuje, opiniuje i uzgadnia założenia do projektów aktów prawnych oraz dokumentów dotyczących jakości w opiece zdrowotnej i bezpieczeństwie pacjenta.
  • Analizuje, opracowuje, opiniuje i uzgadnia propozycje nowych rozwiązań dotyczących jakości w opiece zdrowotnej i bezpieczeństwa pacjenta, w tym w szczególności dotyczących wdrażania systemu monitorowania zdarzeń niepożądanych.
  • Gromadzi i analizuje informacje i propozycje dotyczące jakości w opiece zdrowotnej i bezpieczeństwie pacjenta poprzez konsultacje z ekspertami, prace analityczne, przegląd piśmiennictwa i rozwiązań stosowanych w innych krajach.
  • Współpracuje z instytucjami publicznymi, towarzystwami naukowymi i ekspertami z różnych dziedzin medycyny w zakresie jakości opieki zdrowotnej i bezpieczeństwa pacjenta.
  • Przygotowuje projekty odpowiedzi, stanowisk lub opinii, lub wkłady do odpowiedzi, m.in. na wnioski, skargi, interpelacje i zapytania poselskie, w zakresie właściwości merytorycznej Departamentu.
Wymagania:

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe medyczne, ekonomiczne lub zdrowie publiczne
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego w ochronie zdrowia lub w obszarze analizy danych lub w administracji publicznej lub w jednostkach badawczych

  • znajomość ustawy o jakości w opiece zdrowotnej i bezpieczeństwie pacjenta
  • znajomość ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych
  • znajomość zasad techniki legislacyjnej i przebiegu procesu legislacyjnego
  • znajomość procedury administracyjnej
  • znajomość systemu ochrony zdrowia
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • wiedza o zarządzaniu jakością i stosowanych rozwiązaniach w zakresie systemów zewnętrznej oceny jakości w placówkach medycznych
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pakietu Office (MS Excel, MS Powerpoint)
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w #Świecie bardziej Velo, gdzie na co dzień kierujemy się #otwartością, #zaufaniem i #rzetelnością, a #przedsiębiorczość mamy w swoim DNA.

  • Pracę, w której stosujemy podejście eXtreme agile, szukając optymalnych rozwiązań, często nieoczywistych, nieszablonowych i dlatego osiągamy ponadprzeciętne rezultaty.

  • Zielony klimat, za który jesteśmy odpowiedzialni, również społecznie. Dbamy o środowisko, a za każde otwarte konto z mObywatel sadzimy drzewo!

  • VeloActive, wspieramy również Twoje zdrowie. Do pracy możesz dojechać rowerem – mamy strefę dla rowerzystów.

  • Bezpieczeństwo finansowe - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wzbogacone kwartalnym systemem premiowym.

  • Platformę, która wesprze Twój dobrostan, zdrowie psychiczne i fizyczne, dzięki bezpłatnym konsultacjom z: doradcą finansowy, prawnym, psychologiem, psychoterapeutą, coachem czy mentorem biznesu.

  • Pracę w systemie hybrydowym – do 50% pracy zdalnej.

  • Program opieki zdrowotnej dla pracowników i ich rodzin, ubezpieczenie na życie, kartę sportową.

  • Możliwość nauki języka angielskiego czy niemieckiego na platformie internetowej.

  • Atrakcyjną ofertę pracowniczą na produkty bankowe #Velo.

Benefity

  • Dofinansowanie zajęć sportowych

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie na życie

  • Zniżki na firmowe produkty i usługi

  • Dodatkowe świadczenia socjalne

  • Inicjatywy dobroczynne

  • Szkolenia wewnętrzne

Etapy rekrutacji

  • Analiza aplikacji

  • Rozmowa telefoniczna z rekruterem ok 15-30 min

  • Spotkanie online techniczne  managerem i osobą techniczną (ok 1h-1.5h może być podzielone na II części)

  • Informacja zwrotna