Praca - Operator produkcji (m/k)

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2412208
szukaj
Oferta z dnia: 01 październik 2024
poleć znajomemu
Trenkwalder
Operator produkcji (m/k)
miejsce pracy: Grójec/mazowieckie
Opis stanowiska:
Nr Ref. a0tbI000005NljJQAS
Zakres obowiązków:

Obowiązki:

  • przygotowywanie półproduktów do produkcji,

  • naważanie surowców do produkcji,

  • prace produkcyjne.

Wymagania:

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B,

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych bądź gotowość do jej wyrobienia,

  • gotowość do pracy na trzy zmiany,

  • mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z późniejszym zatrudnieniem bezpośrednio przez pracodawcę,

  • atrakcyjną stawkę godzinową,

  • pracę od poniedziałku do piątku z wolnymi weekendami,

  • stołówkę z daniami obiadowymi w bardzo atrakcyjnych cenach,

  • darmowy transport pracowniczy z miejscowości: Grójec, Radom, Białobrzegi, Warka i inne.