Praca - Operator maszyn / Operator wózka widłowego (m/k)

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2412191
szukaj
Oferta z dnia: 01 październik 2024
poleć znajomemu
Trenkwalder
Operator maszyn / Operator wózka widłowego (m/k)
miejsce pracy: Warka/mazowieckie
Opis stanowiska:
Nr Ref. a0tbI000006ygk5QAA
Zakres obowiązków:

Obowiązki:

  • ustawianie parametrów sortowania/pakowania przy maszynie,

  • bieżąca obsługa maszyny,

  • wykonywanie podstawowych prac konserwacyjnych przy maszynie,

  • współpraca z zespołem,

  • obsługa wózka widłowego.

Wymagania:

Wymagania:

  • ważne uprawnienia UDT,

  • umiejętność obsługi maszyn,

  • zaangażowanie i motywacja,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • uczciwość, dokładność, dyspozycyjność, rzetelność,

  • mile widziana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Oferujemy:

  • umowę o pracę wraz z atrakcyjnym wynagrodzeniem,

  • pracę w systemie jednozmianowym w godzinach 8:00 - 16:00,

  • tygodniowy wakacyjny wyjazd organizowany i dofinansowany przez firmę w polskich górach albo nad polskim morzem,

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość udziału w szkoleniach podnoszących kwalifikacje,

  • pracę w dynamicznym, profesjonalnym zespole,

  • imprezy integracyjne organizowane przez firmę.