Praca - Specjalista ds. dokumentacji projektowej

szukaj
Oferta z dnia: 29 wrzesień 2024
poleć znajomemu
BANCO Sp. z o.o.
Specjalista ds. dokumentacji projektowej
miejsce pracy: Rusocin (pow. gdański, gm. Pruszcz Gdański)/pomorskie
Zakres obowiązków:
Twoje zadania:

  • Tworzenie dokumentacji technicznej dla ofert i realizacji projektów

  • Współpraca z działem produkcji i nadzór nad projektami

Wymagania:
Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie techniczne min. średnie

  • Zaawansowana znajomość rysunku technicznego

  • Biegłość w oprogramowaniu CAD (2D)

  • Dobra obsługa MS Office

  • Komunikatywny angielski

  • Umiejętność pracy zespołowej

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie

  • Umowa o pracę na pełen etat

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Szkolenia i rozwój zawodowy

  • Ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna

  • Dofinansowanie do karty sportowej, benefity

  • Narzędzia niezbędne do pracy

  • Praca nad interesującymi projektami

  • Dobrą atmosferę w zaangażowanym zespole