Praca - Inżynier Procesu Produkcyjnego

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2412152
szukaj
Oferta z dnia: 29 wrzesień 2024
poleć znajomemu
BANCO Sp. z o.o.
Inżynier Procesu Produkcyjnego
miejsce pracy: Rusocin (pow. gdański, gm. Pruszcz Gdański)/pomorskie
Zakres obowiązków:
Zakres zadań:

  • Nadzorowanie procesów produkcyjnych

  • Sprawdzanie składu materiałów

  • Rozliczanie produkcji

Wymagania:
Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie techniczne na poziomie co najmniej średnim, np. technik mechanik, preferowane wyższe - inżynier mechanik

  • Doświadczenie w sektorze techniczno-produkcyjnym

  • Umiejętności w planowaniu i rozliczaniu produkcji

  • Dobra znajomość technik i procesów w przemyśle metalowym

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie

  • Umowa o pracę na pełny etat

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwości rozwoju zawodowego i kursów

  • Pakiet benefitów: ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, dofinansowanie do MultiSport i inne

  • Narzędzia potrzebne do pracy

  • Angażujące projekty

  • Praca w zespole, który wspiera i inspiruje