Praca - Asystent Inżyniera ds. Nowych Technologii (Staż)

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2412147
szukaj
Oferta z dnia: 29 wrzesień 2024
poleć znajomemu
Hutchinson Poland Sp. z o.o.
Asystent Inżyniera ds. Nowych Technologii (Staż)
miejsce pracy: Łódź, ul. Lodowa 80/84/łódzkie
Zakres obowiązków:
Obowiązki:

  • Działanie przy wprowadzaniu i rozwoju nowych produktów (elementy antywibracyjne) oraz tworzenia technologii produkcji

  • Przygotowywanie i aktualizacja specyfikacji technicznej i procesowej

  • Inicjowanie poprawek w procesach produkcyjnych

  • Dostosowanie maszyn do specyfiki naszej produkcji

  • Prowadzenie szkoleń z nowych technologii i wyposażenia

  • Zarządzanie wprowadzeniem i startem nowych linii produkcyjnych

Wymagania:
Kwalifikacje:

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Dobra organizacja pracy i umiejętność samodzielnej pracy

  • Znajomość języka angielskiego lub francuskiego

  • Znajomość programu Solid Edge

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Co oferujemy:

  • Przyjazne środowisko pracy i dużo samodzielności

  • Umowa zlecenie

  • Możliwość rozwoju i szkolenia w ramach polityki szkoleniowej firmy