Praca - Inżynier Branży Elektrycznej

szukaj
Oferta z dnia: 28 wrzesień 2024
poleć znajomemu
KTI Poland S.A.
Inżynier Branży Elektrycznej
miejsce pracy: Płock/mazowieckie
Zakres obowiązków:
OPIS STANOWISKA:

Opracowywanie dokumentacji projektowej sieci i instalacji elektrycznych i elektroenergetycznych, a w szczególności:

  • Przygotowywanie specyfikacji, schematów jednokreskowych/wielokreskowych

  • Projektowanie instalacji zasilania, uziemienia, oświetlenia, ogrzewania i tras kablowych

  • Opracowywanie listy kablowej, sygnałowej oraz zestawień materiałowych, planów, widoków i detali

  • Modelowanie 3D obiektów elektrycznych

  • Zarządzanie dokumentacją projektową i dokumentacją dostawców

  • Wizje lokalne na instalacjach/budowach oraz w fabrykach producentów

Wymagania:
WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności instalacje elektryczne

  • Doświadczenie (co najmniej 4-5 lat)w projektowaniu dla przemysłu rafineryjnego/ petrochemicznego/ chemicznego i/ lub energetycznego

  • Język angielski na poziomie B1/B2

  • Znajomość oprogramowania CAD (AutoCAD/ Microstation)

  • Mile widziana umiejętność projektowania w 3D (PDS/PDMS)

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę w firmie inżynieryjnej o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Udział w ciekawych, wielobranżowych projektach realizowanych w kraju i za granicą dla renomowanych klientów w branżach: Oil & Gas, chemicznej i energetycznej

  • Współpraca z wysokiej klasy specjalistami z kraju i zagranicy

  • Atrakcyjny pakiet benefitów: opieka medyczna LUX MED, fundusz socjalny, ubezpieczenie NNW, Karta MultiSport