Praca - Lakiernik Jachtowy

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2412084
szukaj
Oferta z dnia: 28 wrzesień 2024
poleć znajomemu
Sunreef Venture S. A.
Lakiernik Jachtowy
miejsce pracy: Gdańsk/pomorskie
Zakres obowiązków:
Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie elementów do lakierowania

  • korzystanie z kart technicznych lakierów (TDS)

  • lakierowanie metodą hydrodynamiczną zgodnie z wymaganiami technologicznymi

  • obsługa zbiorników i pistoletów lakierniczych

  • obróbka finalna lakieru (poprawki, polerowanie)

Wymagania:
Wymagania

  • doświadczenie w lakierowaniu metodą hydrodynamiczną (mile widziane elementy wielkopowierzchniowe)

  • staranność, sumienność

Mile widziane

  • wykształcenie kierunkowe w zawodzie lakiernik

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy

  • umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • stabilne zatrudnienie w branży jachtowej (brak kryzysu)

  • możliwość wyrabiania nadgodzin

  • dofinansowanie dojazdów do pracy (pow. 50 km w jedną stronę) do 250 zł/mc

  • dodatek relokacyjny 3000 zł netto

  • ubezpieczenie zdrowotne Luxmed za 1 zł

  • kartę Multisport za 35zł

  • program poleceń pracowniczych do 1000 zł/os

  • ubezpieczenie grupowe od 35 zł/os