Praca - Operator linii w dziale tłoczni

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2412081
szukaj
Oferta z dnia: 28 wrzesień 2024
poleć znajomemu
GEDIA Poland Sp.z.o.o.
Operator linii w dziale tłoczni
miejsce pracy: Nowa Sól, ul. Przemysłowa 7/lubuskie
Zakres obowiązków:
Twój zakres obowiązków to:

  • obsługa pras z panelem sterowania;

  • prowadzenie dokumentacji stanowiskowej;

  • kontrola części zgodnie z dokumentacją;

  • nadzór nad pakowaniem części;

  • uczestnictwo w próbach technologicznych;

  • praca w systemie 4 brygadowym.

Wymagania:
Jeśli posiadasz:

  • umiejętności manualne i techniczne;

  • zainteresowanie nowymi technologiami;

  • motywację do pracy w systemach zmianowych.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Co oferujemy ?

  • ponadprzeciętny wzrost wynagrodzenia;

  • wdrożenie w procesy technologiczne;

  • pakiet socjalny oraz dofinansowanie obiadów;

  • dodatek do pracy w systemie 4 brygad.