Praca - Pracownik produkcji

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2412079
szukaj
Oferta z dnia: 28 wrzesień 2024
poleć znajomemu
Job Impulse Polska Sp. z o.o.
Pracownik produkcji
miejsce pracy: Wrocław/dolnośląskie
Zakres obowiązków:

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 5800 zł brutto miesięcznie (podstawa 27,50 zł brutto/h + dodatki= 33,90 brutto/h),

  • Premię frekwencyjną 200 zł brutto/mies,

  • Premię jakościową do 825 zł brutto/mies,

  • Dodatek za pracę w sobotę 150 zł brutto,

  • Pracę na pełen etat w systemie III zmianowym,

  • Przyjazna atmosfera i relacje w zespole,

  • Bony na święta,

  • Możliwość awansu oraz udział w indywidulanym programie rozwojowym,

  • Pakiet Benefitów (karta MultiSport, Prywatne ubezpieczenie, Stołówka, Program darmowego wsparcia psychologicznego, prawnego i porad finansowych dla pracowników i ich rodzin),

  • Szkolenie wdrażające w pierwszych dniach pracy,

  • Bezpłatny parking dla pracowników,

  • Otrzymasz pełne wyposażenie tj. wysokiej jakości odzież roboczą, środki ochrony indywidualnej oraz własną, zamykaną szafkę na prywatne rzeczy,

  • Wewnętrzny program poleceń pracowników - poleć znajomego do pracy.

Wymagania:

Zadania:

  • Praca przy linii produkcyjnej,

  • Czynności manualne,

  • Prace montażowe,

  • Kontrola jakości.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Wymagania:

  • Gotowości do pracy w systemie III zmianowym,

  • Motywacji do pracy,

  • Zdolności manualnych.