Praca - Projektant / Kosztorysant instalacji HVAC

szukaj
Oferta z dnia: 28 wrzesień 2024
poleć znajomemu
Probon Sp. z o.o.
Projektant / Kosztorysant instalacji HVAC
miejsce pracy: Tarczyn/mazowieckie
Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie kosztorysu instalacji grzewczych, glikolowych instalacji chłodniczych, klimatyzacyjnych, wentylacyjnych wraz infrastrukturą współtowarzyszącą na podstawie opracowanej koncepcji instalacji lub projektu zewnętrznego w programie Microsoft Excel (firma nie opracowuje kosztorysów według KNR – niewymagana znajomość oprogramowanie do kosztorysowania wg. KNR typu NORMA)

  • Uczestnictwo w przygotowywaniu koncepcji instalacji do wycen budżetowych w tym dobory głównych urządzeń, dobór średnic rur i izolacji na podstawie wytycznych zespołu projektowego,

  • Przygotowywanie przedmiarów materiałów i robót na podstawie otrzymanych zewnętrznych projektów instalacji sanitarnych lub opracowanych przez zespół projektowy koncepcji budżetowych

  • Pozyskiwanie i analizowanie ofert od dostawców

  • Analiza rozwiązań technicznych w zewnętrznych projektach instalacyjnych przed przystąpieniem do kosztorysowania

  • Opracowywanie tekstu ofert wraz z przygotowanymi wcześniej tabelami kosztorysowymi dla inwestora

  • Praca stacjonarna / możliwość częściowej pracy zdalnej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Inżyniera Środowiska)

  • Znajomość oprogramowania branżowego: AutoCAD, BRISCAD, Pakiet Microsoft (Excel, Word i in.). Mile widziana znajomość pakietu firmy FLUID DESK- HYDRONICPACK, VENTPACK,

  • Minimum 1,5- ROCZNE doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku lub stanowisku związanym z realizacją/projektowaniem instalacji sanitarnych

  • Umiejętność czytania dokumentacji instalacji sanitarnych

  • Znajomość wytycznych i standardów w zakresie wykonawstwa i projektowania instalacji grzewczych, glikolowych instalacji chłodniczych, klimatyzacyjnych, wentylacyjnych

  • Umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej, samodzielność oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Kreatywność i umiejętność analitycznego myślenia

  • Otwartość na zdobywanie nowej wiedzy i rozwój

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

  • W codziennej pracy pełen pakiet narzędzi podstawowych i specjalistycznych ( komputer wraz z oprogramowaniem )

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w branży instalacji HVAC przemysłowych i komercyjnych

  • Realną możliwość rozwoju i zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego

  • Przyjazną atmosferę w pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia

  • Dofinansowanie pakietu ubezpieczeniowego, zdrowotnego oraz sportowego (Karta Multisport)