Praca - Pomocnik operatora maszyn CNC

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2412073
szukaj
Oferta z dnia: 28 wrzesień 2024
poleć znajomemu
VENS sp. z o.o.
Pomocnik operatora maszyn CNC
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Zakres obowiązków:

  • Wsparcie pracowników działu CNC w codziennej pracy

  • Przygotowanie materiałów metalowych do obróbki

  • Prowadzenie obróbki wykańczającej wytwarzanych komponentów

  • Monitorowanie jakości i pomiarów wykonywanych elementów

  • Podmontaż elementów

  • Utrzymanie porządku w miejscu pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub zawodowe

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, funkcjonowania maszyn i urządzeń

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Posiadanie manualnych umiejętności technicznych

  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi

  • Umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie, sumienność, dokładność

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

  • Formę współpracy: umowę o pracę, umowę zlecenie lub B2B

  • Pracę w systemie jednozmianowym

  • Nowoczesne narzędzia pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

  • Dofinansowanie szkoleń i kursów

  • Wewnętrzne programy rozwojowe

  • Zdobycie unikatowego doświadczenia

  • Kartę Medicover Sport

  • Opiekę konsultanta VENS

Aplikuj, jeżeli szukasz pracy, w której:

  • Docenią Twoje osiągnięcia i zrealizujesz ambicje zawodowe

  • Realnie dobrze zarobisz

  • Respektowany jest work-life balance

  • Panuje przyjazna atmosfera pracy

  • Zdobędziesz unikatowe doświadczenie

  • Podstawą są transparentne zasady współpracy