Praca - Technolog

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2412066
szukaj
Oferta z dnia: 28 wrzesień 2024
poleć znajomemu
ManpowerGroup
Technolog
miejsce pracy: Opole/opolskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 14821
Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie zleceń produkcyjnych pod kątem technologicznym

  • Wdrażanie produkcji dla nowych zamówień

  • Przygotowanie ewidencji wyrobów

  • Przeprowadzanie prób wdrożeniowych dla nowych produktów i komponentów

  • Nadzór nad wszystkimi etapami produkcji

  • Analiza rynku komponentów poligraficznych i dobór odpowiednich materiałów do danego procesu produkcyjnego

  • Prowadzenie, kontrola oraz bieżąca aktualizacja ewidencji w systemach elektronicznych, a także dokumentacji papierowej związanej z przygotowaniem produkcji

  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy

  • Opracowywanie analiz oraz zestawień

  • Kontakt z klientami w zakresie technologii, jakości oraz obsługi reklamacji

  • Współpraca z dostawcami komponentów i narzędzi w kontekście technologii, jakości oraz obsługi reklamacji

  • Doradztwo technologiczne dla opiekunów klienta i handlowców

  • Przygotowanie dokumentacji dla klientów, w tym specyfikacji, deklaracji itp.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu poligrafii lub w trakcie studiów na tym kierunku

  • Dobra znajomość chemii, umożliwiająca zrozumienie procesów poligraficznych

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację zawodową, w tym znajomość terminologii branżowej

  • Doświadczenie w pracy z klientami, umiejętność prowadzenia negocjacji oraz ustalania szczegółów współpracy

  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu, gotowość do podejmowania nowych wyzwań

  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i zdolność do efektywnej pracy w dynamicznym środowisku

  • Biegła obsługa programów graficznych, w tym Adobe Acrobat

  • Wysoka odpowiedzialność, rzetelność i uczciwość w realizacji zadań

  • Umiejętność pracy zespołowej i łatwość nawiązywania kontaktów

Mile widziane:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o wysoko ugruntowanej pozycji na rynku

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i efektów pracy

  • Pracę w przyjaznym środowisku

  • Możliwości rozwoju umiejętności zawodowych

  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę

  • Ubezpieczenie na życie

Oferta dotyczy pracy stałej.
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Oferujemy:

  • Pracę na umowę zlecenie

  • Elastyczne godziny pracy

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i uprawnień