Praca - Pracownik Produkcji

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2412059
szukaj
Oferta z dnia: 28 wrzesień 2024
poleć znajomemu
CEVA Logistics Poland Sp. z o.o.
Pracownik Produkcji
miejsce pracy: Robakowo/wielkopolskie
Zakres obowiązków:
TWOJA ROLA

Do zadań zatrudnionych na tym stanowisku pracownika należy udział w procesie wytwarzania produktów leczniczych  oraz zachowanie ładu i porządku w obszarach objętych nadzorem.

ZADANIA NA STANOWISKU PRACY

  • Przygotowanie maszyn do procesu produkcji (ustawianie, przezbrajanie, korygowanie parametrów)

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywaną pracą

  • Nadzór nad przebiegiem procesu

  • Realizacje planów produkcyjnych

  • Bieżąca kontrola jakości produktu

Wymagania:
OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

  • Wykształcenie min. zawodowe

  • Praca w systemie 1- zmianowym

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
OFERUJEMY

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Realną możliwość rozwoju

  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych

  • Przyjazną atmosferę pracy