Praca - Specjalista ds. serwisu

szukaj
Oferta z dnia: 28 wrzesień 2024
poleć znajomemu
CP Trade Sp. z o.o.
Specjalista ds. serwisu
miejsce pracy: Tarnów/małopolskie
Zakres obowiązków:

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za prowadzenie prac serwisowych, rozruchowych, oraz montażowych układów aparatury kontrolno-pomiarowej.

Wymagania:
Wymagania:

  • Wykształcenie średnie, preferowane techniczne;

  • Mile widziane doświadczenie w serwisowaniu urządzeń automatyki przemysłowej;

  • Uprawnienia SEP „E" do 1kV lub brak przeciwwskazań do ich uzyskania;

  • Czynne prawo jazdy kat B;

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;

  • Umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach;

  • Gotowość do częstych wyjazdów na terenie kraju, dyspozycyjność.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
W zamian za zaangażowanie oferujemy:

  • Przeszkolenie w zakresie serwisowanych urządzeń (Tarnów) oraz szkolenia u producentów (głównie zagranica);

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;

  • Pracę w młodym, ambitnym zespole, dynamicznie rozwijającej się firmy;

  • Atrakcyjne warunki pracy. Wynagrodzenie podstawowe plus przejrzysty system premiowy
    oraz dodatkowe Benefity np. karta Multisport;

  • Możliwość zdobycia nowych umiejętności oraz rozwoju zawodowego.