Praca - Starszy Kontroler Techniczny

szukaj
Oferta z dnia: 28 wrzesień 2024
poleć znajomemu
LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o.
Starszy Kontroler Techniczny
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Opis stanowiska:
Nr Ref. TTQC/07.1/2024
Zakres obowiązków:
Obowiązki na stanowisku:

  • Kontrola procesów związanych z wykonywaniem testów funkcjonalnych i operacyjnych sprzętu lotniczego przez personel obsługowy, a także wykonywanie wskazanych testów

  • Kontrola nad prawidłowym procesem wykonywania określonych elementów dyrektyw zdatności (AD) i biuletynów serwisowych na samolotach oraz modyfikacji ujętych w innych dokumentach

  • Wykonywanie i nadzorowanie wykonania pomiarów technicznych (mechanicznych, strukturalnych i elektrycznych)

  • Udział w lotach próbnych kontrolnych jako kontroler techniczny w celu zweryfikowania parametrów technicznych samolotu

  • Wykonywanie i nadzorowanie wykonania wzrokowych inspekcji detalicznych (DVI) i ogólnych (GVI)

  • Weryfikacja pakietów obsługowych pod kątem zapotrzebowania na zadania uwzględniające konieczność kontroli i przygotowywanie danych kontrolnych

  • Przygotowywanie analiz, raportów oraz opinii technicznych

Wymagania:
Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (preferowane lotnicze)

  • Posiadanie licencji EASA PART-66 z wpisem na: B737 NG/MAX i/lub B787 i/lub EMB 170/190

  • Doświadczenie w pracy jako Inżynier Lotniczy lub Mechanik poświadczający B1.1 i/lub B2 i/lub C

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • Znajomość przepisów PART 145

  • Znajomość zagadnień jakościowych

  • Gotowość do wyjazdów służbowych

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Preferencyjne ceny biletów lotniczych

  • Elastyczne formy zatrudnienia

  • Pakiet benefitów pozapłacowych