Praca - Pracownik produkcji

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2412022
szukaj
Oferta z dnia: 28 wrzesień 2024
poleć znajomemu
HT&L Fitting Polska Sp. z o.o.
Pracownik produkcji
miejsce pracy: Gliwice/śląskie
Zakres obowiązków:

  • Praca polega na wykonywaniu czynności pomocniczych przy automatycznym przemysłowym montażu kół samochodowych tylko i wyłącznie z nowych opon i felg. Praca jest czysta. Tempo pracy jest umiarkowane - szybkość produkcji to 5 kół co 3 minuty.

  • Pobieranie komponentów z palet zbiorczych i układanie ich na przenośniku transportującym je do maszyny

  • Montaż wentyli w feldze

  • Montaż ciężarków wyważających koła w pozycji wygodnej dla pracownika

  • Zdejmowanie gotowych kół przy pomocy manipulatora i wkładanie ich do pojemników transportowych

  • Inne lekkie prace pomocnicze

Wymagania:

  • Zaangażowanie

  • Zdyscyplinowanie

  • Szacunek dla współpracowników

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

  • Pracę w zgranym zespole

  • Stabilne zatrudnienie

  • Szacunek do pracownika

  • Dobre relacje z przełożonymi