Praca - Starszy Technolog - Inżynier/Technik Elektryk (Zespół Przygotowania Produkcji)

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2412012
szukaj
Oferta z dnia: 28 wrzesień 2024
poleć znajomemu
MERCUS Logistyka sp. z o.o.
Starszy Technolog - Inżynier/Technik Elektryk (Zespół Przygotowania Produkcji)
miejsce pracy: Sobin, ul. Wiertnicza 1/dolnośląskie
Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie i koordynowanie projektów technicznych,

  • Czynny udział w uruchomieniach wiązek prototypowych,

  • Współpraca z działem produkcyjnym w zakresie rozwiązywania problemów technologicznych,

  • Szkolenie personelu w zakresie wdrażanych technologii,

  • Współtworzenie standardów dokumentacji, procedur i instrukcji,

  • Udział w analizie reklamacji, opracowaniu raportów 8D, FMEA, Planów Kontroli itp.

Wymagania:
Wymagania:

  • wykształcenie – średnie lub wyższe o kierunku elektrotechnika lub robotyka, mechatronika, elektryka,

  • wymagany staż - 12 miesięcy,

  • Znajomość Office, CAD, rysunku technicznego, schematów elektrycznych oraz doświadczenie projektowe,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,

  • Sumienność, terminowość i kreatywność,

  • Umiejętność pracy w zespołach projektowych.

Mile widziane:

  • Znajomość technologii i procesów produkcji wiązek elektrycznych,

  • Wiedza z zakresu prefabrykacji szaf sterowniczych.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (nagroda urlopowa, nagroda świąteczna, nagroda jubileuszowa, odprawa emerytalno-rentowa zgodnie z ZUZP),

  • Pakiet benefitów socjalnych (dofinansowanie do żłobków i przedszkoli, dofinansowanie wypoczynku dla dzieci, ekwiwalent na pokrycie wydatków szkolnych, pożyczki na cele mieszkaniowe, dofinansowanie do imprez turystycznych, rekreacyjno-sportowych oraz kulturalno-oświatowych),

  • Abonamentowa opieka medyczna,

  • Ubezpieczenie na życie,

  • Szkolenia,

  • Dofinansowanie dojazdów do pracy,

  • Karta Multisport lub Medicover,

  • Pracowniczy Program Emerytalny.