Praca - Specjalista ds. Wdrożeń IT z biegłą znajomością języka angielskiego

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2411948
szukaj
Oferta z dnia: 27 wrzesień 2024
poleć znajomemu
Asseco Business Solutions S.A.
Specjalista ds. Wdrożeń IT z biegłą znajomością języka angielskiego
miejsce pracy: Lublin/lubelskie
Zakres obowiązków:

  • Prezentowanie projektów w języku angielskim

  • Zarządzanie harmonogramem projektów

  • Kontaktowanie się z działami IT i dostawcami

  • Organizacja i priorytetyzacja zadań zespołowych

  • Nadzorowanie terminowości prac innych zespołów

  • Sprawdzanie poprawności danych

  • Konfiguracja systemów zgodnie z instrukcjami

  • Analiza potrzeb klientów i rozwiązywanie problemów

  • Udoskonalanie procesów wdrożeniowych

Wymagania:
Czego oczekujemy:

  • Biegła znajomość angielskiego (C1)

  • Umiejętność analizy i identyfikacji problemów

  • Biegłość w obsłudze technologii informatycznych

  • Samodzielność i zdolność do organizacji pracy

  • Umiejętność pracy zespołowej i komunikatywność

Dodatkowy atut:

  • Znajomość innego języka obcego które mogą wspierać komunikację

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Nasza oferta:

  • Stabilna praca w renomowanej firmie.

  • Pakiety zdrowotne i ubezpieczeniowe.

  • Programy wsparcia aktywności fizycznej, np. FitProfit.

  • Rozwój osobisty poprzez szkolenia i dofinansowania edukacyjne.

  • Benefity wakacyjne i możliwość korzystania z przyczep kempingowych.

  • Spotkania integracyjne i pikniki rodzinne.

  •  Komfortowe warunki pracy z osobistą przestrzenią i chill room’em.

  • Wsparcie akcji charytatywnych.

Zapewniamy wszechstronne wsparcie i otoczenie, które sprzyja zarówno profesjonalnemu jak i osobistemu rozwojowi.