Praca - Stażysta ds. Przetwarzania Danych w Technologiach AI

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2411942
szukaj
Oferta z dnia: 27 wrzesień 2024
poleć znajomemu
Asseco Business Solutions S.A.
Stażysta ds. Przetwarzania Danych w Technologiach AI
miejsce pracy: Lublin/lubelskie
Zakres obowiązków:
Pasjonują Cię nowinki technologiczne?

Marzysz o karierze w sektorze IT?

Ciekawi Cię, jak uczą się algorytmy?

Dołącz do naszego zespołu!

Twoje zadania:

  • Przygotowywanie i analiza danych dla algorytmów uczenia maszynowego

  • Interpretacja danych graficznych zgodnie z ustalonymi standardami

  • Dokładne opisywanie danych i sprawdzanie ich jakości

  • Praca z naszym specjalistycznym oprogramowaniem, które szybko Cię nauczymy obsługiwać

Wymagania:
Idealny kandydat powinien:

  • Być dobrym w pracy zespołowej i komunikacji

  • Efektywnie organizować swoje zadania

  • Efektywnie rozwiązywać problemy

  • Posiadać dobre maniery i być sumienny

  • Znać podstawy obsługi komputera i MS Office

  • Być dostępnym na pełen etat w dni robocze

Mile widziane:

  • Znajomość angielskiego umożliwiająca zrozumienie dokumentacji

  • Podstawowa wiedza o bazach danych i SQL

  • Podstawy programowania w Pythonie

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Co oferujemy?

  • Płatny 3-miesięczny staż, rozszerzający kompetencje

  • Integracje i wyjścia rodzinne, dbając o dobre relacje w zespole

  • Rozwojowe ścieżki dla osób bez doświadczenia oraz nauka u najlepszych

  • Zaangażowanie w działania charytatywne i społeczne