Praca - Pracownik produkcji (m/k)

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2411940
szukaj
Oferta z dnia: 27 wrzesień 2024
poleć znajomemu
Trenkwalder
Pracownik produkcji (m/k)
miejsce pracy: Chorzów/śląskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. a0t6N000009OMOQQA4
Zakres obowiązków:
Obowiązki:

  • realizacja produkcji na linii testowej,

  • nadzór nad parametrami procesowymi,

  • kontrola jakości surowców, półproduktu i produktu,

  • prace związane z rozładunkiem, załadunkiem surowca i transportem wewnętrznym,

  • rozwój linii testowej,

  • obsługa, przeglądy, konserwacja i usuwanie drobnych awarii maszyn i urządzeń.

Wymagania:
Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe, mile widziane średnie techniczne,

  • roczne doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn i urządzeń w zakładzie produkcyjnym,

  • podstawowa znajomość urządzeń pomiarowych i narzędzi,

  • podstawowa wiedza z zakresu mechaniki, elektryki, ślusarki oraz procesów fizyko-chemicznych,

  • gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową,

  • pracę w systemie 4-brygadowym,

  • wynagrodzenie: 4400 zł/brutto,

  • premię do 300 zł/brutto,

  • dodatek za pracę w systemie 4-brygadowym,

  • możliwość dołączenia do pakietu sportowego, prywatnej opieki medycznej, grupowego ubezpieczenia.