Praca - S&OP Master Data Analyst

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2411074
szukaj
Oferta z dnia: 20 wrzesień 2024
poleć znajomemu
Job Impulse Polska Sp. z o.o.
Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl
S&OP Master Data Analyst
miejsce pracy: Łódź/łódzkie
Opis stanowiska:

Wymagamy:

  • umiejętności analitycznych,

  • znajomości języka angielskiego na poziomie min B2,

  • umiejętności obsługi MS Excel na poziomie średniozaawansowanym,

  • dostępności do 31.12.2024.

Zakres obowiązków:

Wymagania:

  • administrowanie procesem S&OP i systemem IT, w tym przygotowanie i sprawdzanie danych głównych i dystrybucja kluczowych danych,

  • zarządzanie cyklem S&OP: przygotowanie i weryfikacja danych do planowania popytu (;;;klienci, produkty, alokacje);;;,

  • koordynacja danych do walidacji prognoz,

  • koordynacja procesu budżetowego w zakresie przygotowania danych,

  • tworzenie dokumentów, raportów i analiz.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Wymagamy:

Forma kontaktu:
Aby aplikować na to stanowisko przejdź tutaj