Praca - Operator wycinarki laserowej CNC

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2411053
szukaj
Oferta z dnia: 20 wrzesień 2024
poleć znajomemu
BERKER DOMINIS Sp. z o.o.
Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl
Operator wycinarki laserowej CNC
miejsce pracy: Gdynia/pomorskie
Opis stanowiska:

Gwarantujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Możliwość rozwoju zawodowego, w tym zdobycia uprawnień zawodowych,

  • Nowoczesny park maszynowy,

  • Wsparcie techniczne,

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • Sprawny proces rekrutacji.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres ar(małpa)pracownicybudowlani.pl lub kontakt telefoniczny - 518 215-122 (Ania).

Nie odbieram? Wyślij SMS o treści CNC. Oddzwonię!

Nr KRAZ 13 471

Zobacz nasze inne oferty na www.pracownicybudowlani.pl

Administratorem danych jest firma BERKER DOMINIS Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrołęce ul. Korczaka 4. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres email biuro(małpa)pracownicybudowlani.pl

Zakres obowiązków:

Wynagrodzenie: 6 000 - 7 000 zł netto

Zadania:

  • Obsługa i nadzorowanie pracy wycinarki laserowej CNC,

  • Przygotowywanie i ustawianie materiałów do cięcia na maszynie,

  • Kontrola jakości wycinanych elementów zgodnie z dokumentacją techniczną,

  • Programowanie maszyny i wprowadzanie korekt w ustawieniach,

  • Utrzymywanie maszyn oraz stanowiska pracy w odpowiednim stanie technicznym i czystości,

  • Przestrzeganie przepisów BHP oraz utrzymanie porządku na stanowisku pracy.

Wymagania:

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie mechaniczne, lub wyższe (preferowane kierunki: mechaniczne, inżynieria materiałowa, inżynieria produkcji),

  • Umiejętność obsługi programów wspomagających projektowanie typu Auto CAD,

  • Znajomość rysunku technicznego,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Rozważymy też chętnych do pracy kandydatów poszukujących pierwszych doświadczeń zawodowych,

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego oraz zmył techniczny.