Praca - Ustawiacz

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2411024
szukaj
Oferta z dnia: 20 wrzesień 2024
poleć znajomemu
CTL Północ
Ustawiacz
miejsce pracy: Gdynia/pomorskie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska:

  • wykonywanie manewrów w wyznaczonym okręgu nastawczym przy pomocy przydzielonej lokomotywy i drużyny manewrowej;

  • sprzęganie i rozprzęganie pojazdów kolejowych, przestawianie zwrotnic i wykolejnic;

  • zabezpieczanie pojazdów kolejowych przed zbiegnięciem;

  • wykonywanie prac załadunkowych (zgodnie z posiadanymi uprawnieniami);

  • dokonywanie prób hamulców, wykonywanie prób uproszczonych hamulca;

  • operatywna realizacja planu pracy manewrowej;

  • współpraca z pracownikami służb kolejowych w celu zapewnienia ciągłości i terminowości świadczonych usług

Wymagania:
Nasze wymagania:

  • uprawnienia do wykonywania czynności ustawiacza;

  • uprawnienia do wykonywania czynności rewidenta taboru będą dodatkowym atutem;

  • stan zdrowia pozwalający na wykonywanie zawodu;

  • znajomość przepisów i instrukcji związanych z prowadzeniem ruchu pociągów;

  • zaangażowanie, dokładność, sumienność;

  • odpowiedzialność i dobra organizacja pracy;

  • umiejętność pracy zespołowej

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • możliwość rozwoju zawodowego;

  • prywatną Opiekę Medyczną w LuxMed;

  • pakiet MultiSport;

  • bogaty wachlarz świadczeń w ramach ZFŚS;

  • możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego