Praca - Stażysta Automatyki

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2411001
szukaj
Oferta z dnia: 20 wrzesień 2024
poleć znajomemu
Hutchinson Poland Sp. z o.o.
Stażysta Automatyki
miejsce pracy: Łódź, ul. Niciarnianej 49D/łódzkie
Zakres obowiązków:
Zadania:

  • Wsparcie w programowaniu sterowników maszyn – modernizację oraz nowych projektów

  • Uczestniczenie w Remontach oraz renowacjach maszyn

  • Wsparcie w przeglądach i napraw maszyn i urządzeń w zakresie automatyki

  • Prowadzenie dokumentacji związaną z wykonywanymi pracami (system MP2) oraz dokumentację modyfikacji.

  • Zgłaszanie zapotrzebowań na części zamienne niezbędne do prowadzonych prac

Wymagania:
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów

  • Dyspozycyjność minimum 3-4 dni w tygodniu

  • Zdolność analitycznego myślenia

  • Sprawność manualna

  • Znajomość układów hydrauliki siłowej i pneumatyki

  • Zaangażowanie w wykonywane zadania

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

  • Elastyczny czas pracy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dużej międzynarodowej firmie