Praca - Konfekcjoner

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2410964
szukaj
Oferta z dnia: 20 wrzesień 2024
poleć znajomemu
Hutchinson Poland Sp. z o.o.
Konfekcjoner
miejsce pracy: Łódź, Widzew/łódzkie
Zakres obowiązków:
Twoim zadaniem będzie wytwarzanie uszczelnień do samolotów i helikopterów,

a w szczególności :

  • wytwarzanie produktów zgodnie z instrukcjami pracy

  • bieżąca kontrola jakości wytwarzanych produktów

  • praca manualna (szczególnie mile widziane doświadczenie w zawodach wymagających technik manualnych)

  • raportowanie dziennej produkcji

  • czynny udział w usprawnianiu procesu produkcyjnego

  • dbałość o porządek na stanowisku pracy

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez firmę Hutchinson

  • Premię produkcyjną uzależnioną od wyników pracy

  • Premię za polecenie nowych pracowników: w sumie 1000 zł

  • Dofinansowanie do kart sportowych

  • Dofinansowanie do opieki medycznej

  • Ubezpieczenia na życie/grupowe ubezpieczenie

  • Możliwość awansu w strukturach firmy