Praca - Inżynier Systemów Chmurowych

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2410887
szukaj
Oferta z dnia: 19 wrzesień 2024
poleć znajomemu
Asseco Cloud
Inżynier Systemów Chmurowych
miejsce pracy: Łódź/łódzkie
Zakres obowiązków:
Twoje zadania na tym stanowisku:

  • Rozwój i utrzymanie środowisk chmurowych w oparciu o OpenStack

  • Projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności

  • Współpraca z zespołem projektowym i zespołem rozwoju biznesu

  • Nadzór nad procesem tworzenia i aktualizacji dokumentacji technicznej

Wymagania:
Co będzie Ci potrzebne, aby móc wykonywać zadania?

  • Doświadczenie w pracy z systemami operacyjnymi Linux (Ubuntu/RHEL/CentOS)

  • Znajomość rozwiązań konteneryzacji (Kubernetes, Podman)

  • Praktyczna znajomość procesów i narzędzi CI/CD (Git, DevOps)

  • Znajomość narzędzi zarządzania konfiguracją (Ansible)

  • Znajomość podstawowych zagadnień sieciowych

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Dobra organizacja pracy

  • Proaktywna postawa w zakresie poszerzania kompetencji, zdobywania wiedzy

Mile widziana znajomość rozwiązań i technologii:

  • OpenStack

  • CEPH

  • Open Virtual Network

  • MySQL/MariaDB/PostgreSQL

  • Kolla - Ansible

  • OpenSearch

  • Kibana

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Benefity:

  • Pracowniczy Plan Emerytalny oraz Pracowniczy Plan Kapitałowy

  • Spotkania zespołowe i integracyjne

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Praca w największej spółce IT

  • Dostęp do zaawansowanych technologii

  • Szkolenia i certyfikacje

  • Dofinansowanie do nauki języków obcych i dostęp do platformy edukacyjnej

  • Program kafeteryjny (w tym Multisport)

  • Prywatna opieka zdrowotna