Praca - Młodszy Inżynier Projektant Uszczelnień Przemysłowych

szukaj
Oferta z dnia: 19 wrzesień 2024
poleć znajomemu
Hutchinson Poland Sp. z o.o.
Młodszy Inżynier Projektant Uszczelnień Przemysłowych
miejsce pracy: Łódź, ul. Lodowa 80/84/łódzkie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska:

  • Tworzenie projektów uszczelnień stosowanych w różnorodnych częściach maszyn takich jak silniki czy skrzynie biegów.

  • Opracowanie narzędzi wspomagających procesy produkcyjne i wykończeniowe.

  • Projektowanie form do tworzenia uszczelnień używając różnych technik.

  • Adaptacja maszyn do wymagań nowych projektów.

  • Zarządzanie dokumentacją techniczną.

  • Kooperacja z zespołem inżynierów w celu opracowania i modyfikacji projektów.

  • Wdrażanie innowacji technicznych.

Wymagania:
Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie techniczne.

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy.

  • Biegłość w języku angielskim.

  • Umiejętność obsługi oprogramowania CAD.

  • Doświadczenie z programami projektowymi (SolidWorks, AutoCad).

  • Proweniencja do przedstawiania innowacyjnych rozwiązań produkcyjnych.

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy.

  • Precyzja, samodzielność w działaniu i umiejętność komunikacji.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Co oferujemy:

  • Szukamy fachowców z branży, z którymi chcemy nawiązać wieloletnią współpracę w oparciu o stabilne warunki zatrudnienia.

  • Zależnie od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia oferujemy rynkowe wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system motywacyjny uzależniony od zaangażowania i efektów Twoich działań

  • Wynagrodzenie zasadnicze na poziomie 7000-8000 zł brutto miesięcznie plus premia uznaniowa plus nadgodziny oraz delegacje wypłacane zgodnie z Kodeksem pracy.

  • Oferujemy możliwość rozwoju, zdobywania doświadczenia i awansu zawodowego. Specjalnie dla Ciebie została stworzona ścieżka rozwoju zawodowego.

Ponadto oferujemy:

  • profesjonalne wdrożenie techniczne oraz produktowe,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz zdobywania  uprawnień zawodowy,

  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy /samochód, telefon, zestawy profesjonalnych narzędzi, itp./,

  •  pakiet opieki medycznej,

  • ubezpieczenie na życie,

  • bony towarowe,

  • wczasy pod gruszą,

  • dofinansowanie do zajęć sportowych,

  • wyjazdy integracyjne,

  • paczki świąteczne dla dzieci.