Praca - Elektromonter

szukaj
Oferta z dnia: 19 wrzesień 2024
poleć znajomemu
Sunreef Venture S. A.
Elektromonter
miejsce pracy: Gdańsk/pomorskie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska

  • dokonywanie pomiarów wielkości elektrycznych

  • diagnozowanie stanu elementów, układów i urządzeń elektrycznych

  • instalowanie, użytkowanie i obsługiwanie układów oraz dokonywanie prostych napraw

  • układanie przewodów

Wymagania:
Wymagania

  • dobra znajomość instalacji elektrycznych

  • doświadczenie w pracy na stanowisku elektryka/elektromontera

  • dyspozycyjność do pracy 2-zmianowej

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • Mile widziane

  • uprawnienia sep 1kv

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / kontrakt B2B

  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (płatne extra 50% i 100% do podstawy)

  • dofinansowanie dojazdów do pracy (pow. 50 km w jedną stronę) do 250 zł/mc

  • darmowy dojazd z Elbląga

  • prywatna opieka medyczna Luxmed za 1zł/mc

  • dofinansowanie do karty Multisport

  • premia za polecenie pracownika