Praca - Operator maszyn produkcyjnych

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2410721
szukaj
Oferta z dnia: 18 wrzesień 2024
poleć znajomemu
HSV Polska Sp. z o.o.
Operator maszyn produkcyjnych
miejsce pracy: Radomsko/łódzkie
Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem maszyn, form oraz urządzeń pomocniczych.

  • Montaż i regulacja osprzętu oraz form produkcyjnych.

  • Zgłaszanie potrzeb konserwacyjnych i naprawczych.

  • Obsługa administracyjna procesów produkcyjnych.

  • Monitorowanie jakości produktów w trakcie produkcji i zapewnienie ciągłości procesów.

  • Przestrzeganie przepisów BHP i utrzymanie bezpiecznego miejsca pracy.

Wymagania:
Wymagania:

  • Umiejętności manualne oraz techniczne.

  • Obsługa komputera.

  • Umiejętność pracy zespołowej i dokładność.

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.

Mile widziane:

  • Znajomość obsługi maszyn wtryskowych i peryferyjnych.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie na umowę o pracę.

  • Wynagrodzenie adekwatne do kompetencji.

  • Rozbudowany pakiet szkoleń branżowych.

  • Atrakcyjny pakiet benefitów, w tym opieka medyczna i dofinansowania.

  • Współpraca w ramach płaskiej struktury organizacyjnej oraz program onboardingu.