Praca - Technik Utrzymania Ruchu

szukaj
Oferta z dnia: 13 wrzesień 2024
poleć znajomemu
Faurecia Gorzów S.A.
Technik Utrzymania Ruchu
miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski/lubuskie
Zakres obowiązków:
Twoje zadania:

  • Utrzymanie maszyn i urządzeń, w tym ich modyfikacja i usprawnianie;

  • Realizacja planowych przeglądów i akcji prewencyjnych maszyn i urządzeń.

Wymagania:
Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w zawodzie (np. elektryk, elektromechanik, mechanik);

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym;

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Zatrudnienie od zaraz, na umowę o pracę, bezpośrednio z Forvia;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od kompetencji; system premiowy; dodatkowe świadczenia świąteczne;

  • Dofinansowany transport pracowniczy: Skwierzyna, Strzelce Krajeńskie, Barlinek;

  • Prywatną opiekę medyczną;

  • Finansowanie szkoleń i uprawnień (m.in. E1, E2, E3; wózki widłowe, podesty ruchome, suwnice, spawanie);

  • Bardzo dobrze płatny program poleceń pracowniczych;

  • Program nagradzania najlepszych wniosków pracowniczych;

  • Korzystne warunki Multisport;

  • Dofinansowane posiłki na stołówce zakładowej;

  • Dodatkowe ubezpieczenie grupowe;

  • Prywatny Pracowniczy Program Emerytalny (składka w 100% finansowana przez Forvia);

  • Własną platformę szkoleniową; kursy językowe w ramach rozwoju w strukturach firmy;

  • Możliwości angażowania się lub prowadzenia licznych inicjatyw dla pracowników i lokalnej społeczności.