Praca - Monter konstrukcji modułowych

szukaj
Oferta z dnia: 12 wrzesień 2024
poleć znajomemu
ManpowerGroup
Monter konstrukcji modułowych
miejsce pracy: Wrocław/dolnośląskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 6482
Zakres obowiązków:
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Do twoich zadań będzie należało:

  • Tworzenie konstrukcji z profili (stelaży, ram) zgodnie z otrzymaną dokumentacją (rysunki techniczne, modele 3D)
  • Realizowanie założonych planów produkcyjnych
  • Zapobieganie i raportowanie przestojów produkcyjnych

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego i instrukcji montowania np. mebli
  • Umiejętność obsługi podstawowych narzędzi montażowych takich jak np. wkrętarka, klucz dynamometryczny
  • Gotowość do wyjazdu na szkolenia w Niemczech
  • Możliwość samodzielnego dojazdu na Bielany Wrocławskie

Oferujemy:

  • Możliwość nawiązania długiej i stabilnej współpracy zawieranej na podstawie umowy o pracę, bezpośrednio z naszym Klientem
  • Pracę od poniedziałku do piątku, na 1 zmianę
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego w firmie specjalizującej się w zautomatyzowanej produkcji mechanicznej i dysponującej nowoczesnym parkiem maszynowym
  • Kartę paliwową
  • Pakiet benefitów: dofinansowanie zajęć sportowych, prywatną opiekę medyczną, owocowe wtorki i czwartki, program rekomendacji pracowników
  • Świadczenia finansowane w ramach ZFŚS (wczasy pod gruszą, premię świąteczną, paczki świąteczne dla dzieci pracowników)

Oferta dotyczy pracy stałej.
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy

  • ciekawą pracę w projektach dla międzynarodowych kontrahentów,

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia,

  • korzystne warunki finansowe proporcjonalne do posiadanego/zdobywanego doświadczenia,

  • dodatkowe benefity pozapłacowe,

  • miła atmosfera pracy w kooperacyjnie nastawionym zespole,

  • ciągły rozwój zawodowy.