Praca - Elektryk

szukaj
Oferta z dnia: 12 wrzesień 2024
poleć znajomemu
STRABAG BMTI Sp. z o.o.
Elektryk
miejsce pracy: Białystok/podlaskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. Miejsce pracy: Białystok (woj. podlaskie), delegacja cała Polska
Zakres obowiązków:
Zadania

  • montaże oraz demontaże wytwórni mas bitumicznych;

  • serwisowanie, naprawy oraz modernizacja wytwórni;

  • stały nadzór nad utrzymaniem w ruchu oraz usprawnieniem pracy wytwórni.

Wymagania:
Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe;

  • uprawnienia zawodowe;

  • zdolność do podejmowania decyzji w zakresie wykonywanych prac, pod presją czasu i w odniesieniu do warunków pracy panujących na budowie;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • dyspozycyjność do pracy w delegacjach, gotowość do wyjazdów dyżurnych i awaryjnych;

  • obowiązkowość, odpowiedzialność oraz zaangażowanie.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.