Praca - Stażysta w Dziale Laboratorium

szukaj
Oferta z dnia: 12 wrzesień 2024
poleć znajomemu
Hutchinson Poland Sp. z o.o.
Stażysta w Dziale Laboratorium
miejsce pracy: Łódź, ul. Lodowa 80/84/łódzkie
Zakres obowiązków:
Zadania:

  • Wykonywanie pomiarów zgodnie z zakresem kontroli

  • Nadzoruje działania korygujące

  • Nadaje w systemie status po dokonanej kontroli

  • Bieżące wsparcie działu laboratoryjnego

Wymagania:
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowany kierunek techniczny)

  • Dyspozycyjność 3-4 dni w tygodniu

  • Znajomość podstawowych narzędzi pomiarowych (suwmiarka, mikrometr)

  • Umiejętność obsługi pakietu Office (Word, Excel)

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Co oferuje firma Hutchinson:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę

  • Elastyczny czas pracy

  • Zdobycie cennego doświadczenia pod okiem specjalistów

  • Możliwość zapoznania się z pracą w międzynarodowej organizacji