Praca - Pracownik działu technicznego

szukaj
Oferta z dnia: 12 wrzesień 2024
poleć znajomemu
P.W. CENTROSTAL-WROCŁAW S.A.
Pracownik działu technicznego
miejsce pracy: Wrocław/dolnośląskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. E/WRO
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska

  • wykonywanie bieżących prac naprawy urządzeń transportu bliskiego, elektrycznych, usuwanie zgłaszanych awarii maszyn i urządzeń produkcyjnych.

Wymagania:
Wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie,

  • uprawnienia do konserwacji suwnic UDT IIS, O/K, E/M, SEP do 1 Kv,

  • mile widziane prawo jazdy kat. C.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, od poniedziałku do piątku w godz. 7-15,

  • atrakcyjny pakiet socjalny pakiet socjalny: bony świąteczne, ośrodek wczasowy dla pracowników, karty multisport, pożyczki mieszkaniowe, zabawy integracyjne, dofinansowanie do wypoczynku dzieci.