Praca - Młodszy Technolog - Szwalnia

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2410053
szukaj
Oferta z dnia: 12 wrzesień 2024
poleć znajomemu
SIGVARIS S.A.
Młodszy Technolog - Szwalnia
miejsce pracy: Gutowo Małe, k. Wrześni/wielkopolskie
Zakres obowiązków:

Zadania:

  • Wsparcie w nadzorowaniu procesów technologicznych w dziale szwalni

  • Współpraca w zakresie wprowadzania innowacji i usprawnień

  • Uczestnictwo we wdrażaniu nowych procesów technologicznych produkcji wyrobów ortopedycznych

  • Tworzenie prototypów, wzorów

  • Analiza jakości i efektywności produkcyjnych procesów wytwarzania

  • Monitorowanie zużycia surowców do produkcji, weryfikacja jakości i ilości surowców wykorzystanych do produkcji

  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej oraz raportowanie wyników

Wymagania:

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne, preferowane kierunki: Technolog Produkcji, Inżynier Materiałowy, Inżynier Produkcji, Inżynier Jakości lub pokrewne

  • Doświadczenia w prowadzeniu dokumentacji technicznej, opisywaniu procesów i tworzeniu receptur

  • Znajomość procesów technologicznych

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej

Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy w szwalni

  • Znajomość AutoCad

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej organizacji z wyróżnieniem Best Quality Employer 2023

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat

  • Pakiet benefitów pracowniczych m.in. ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, dofinansowanie wypoczynku

  • Kompleksowe wdrożenie na stanowisko pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji