Praca - Kontroler Jakości Stolarni

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2410028
szukaj
Oferta z dnia: 12 wrzesień 2024
poleć znajomemu
Sunreef Venture S. A.
Kontroler Jakości Stolarni
miejsce pracy: Gdańsk, ul. Tarcice 6/pomorskie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska

  • Kontrola przygotowanego mebla pod względem zgodności rysunku, użytych materiałów, jakości wykonania

  • Weryfikowanie poprawności poszczególnych lakierowanych elementów pod względem poprawności opisów, wymiarów i użytych materiałów

  • Prowadzenie dokumentacji mebli po kontroli

  • Sporządzanie raportów z przeprowadzonych kontroli

  • Koordynacja wysyłki mebla oraz elementów malowanych

  • Współpraca z pozostałymi działami Sunreef w zakresie prawidłowego przepływu elementów oraz bieżącej weryfikacji projektów

  • Określenie priorytetu odebranym elementom

  • Wstępne diagnozowanie defektów wraz z inicjacją akcji natychmiastowych w celu kontynuowania produkcji

  • Eskalowanie niezgodności z prawem do uzasadnionego zatrzymywania wyrobów i/lub procesów niezgodnych

  • Stały kontakt innymi działami Sunreef oraz brygadzistami S1 Tarcice i S2 Doki

  • Utrzymanie obszaru KJ Stolarni w należytym porządku zgodnie z normami BHP

  • Właściwe zapewnienie przekazania zmian

Wymagania:
Wymagania

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej

  • posługiwanie się podstawowym sprzętem pomiarowym

  • umiejętności w obsłudze komputera, pakiet MS Office (głównie Excel, Word)

  • Zdolności komunikacyjne

  • Zdolności analityczne

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na stolarni i / lub w kontroli wizualnej.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy

  • Uczciwe warunki zatrudnienia adekwatne do poziomu wiedzy i doświadczenia

  • Umowę o pracę lub B2B

  • Pracę stacjonarną w nowym obiekcie zlokalizowanym na Rudnikach w Gdańsku, ul. Tarcice 6

  • Pracę w systemie 2-zmianowym

  • Możliwość rozwinięcia skrzydeł – pracę z ciekawymi projektami i luksusowym produktem

  • Ubezpieczenie zdrowotne Lux-Med za 1zł

  • Dofinansowanie do karty Multisport w wysokości 80%

  • Dofinansowanie dojazdów do pracy (pow. 50 km w jedną stronę) w wysokości 250 zł/mc

  • Atrakcyjny program poleceń pracowniczych do 1000 zł/os

  • Możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia na życie już od 35 zł/os

  • Dodatek relokacyjny w wysokości 3000 zł netto dla osób spoza Gdańska