Praca - Specjalista ds. Technicznych

szukaj
Oferta z dnia: 12 wrzesień 2024
poleć znajomemu
LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o.
Specjalista ds. Technicznych
miejsce pracy: Rzeszów/podkarpackie
Opis stanowiska:
Nr Ref. TZMM/05/2024
Zakres obowiązków:
Wymagania:

  • Wykształcenie średnie

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Umiejętność obsługi komputera oraz urządzeń biurowych

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. A2

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Zaangażowanie i dyspozycyjność

  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym, równoważnym

  • Zaświadczenie KRK

Mile widziane:

  • Znajomość systemów Amos i Trax

Wymagania:
Zadania:

  • Rejestracja ruchów części lotniczych w systemie komputerowym

  • Przenoszenie danych pomiędzy systemami

  • Skanowanie i archiwizacja dokumentów

  • Wystawianie dokumentów magazynowych

  • Prowadzenie archiwum dokumentacji technicznej i handlowej

  • Generowanie i uzupełnianie raportów

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie

  • Umowa o pracę na pełny etat

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Możliwości rozwoju i szkoleń zawodowych

  • Opcja przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i prywatnej opieki zdrowotnej