Praca - Mechanik Utrzymania Ruchu

szukaj
Oferta z dnia: 12 wrzesień 2024
poleć znajomemu
Praca.pl
Mechanik Utrzymania Ruchu
miejsce pracy: Marki/mazowieckie
Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie ciągłości operacyjnej maszyn i urządzeń produkcyjnych.

  • Regularne przeglądy, konserwacja oraz remonty maszyn.

  • Montaż/demontaż maszyn i instalacji.

  • Diagnostyka i rozwiązywanie problemów technicznych w produkcji.

  • Analiza techniczna stanu urządzeń i infrastruktury.

  • Dokumentowanie wszelkich przeprowadzonych działań.

  • Optymalizacja kosztów działania urządzeń.

  • Nadzór nad pracami wykonywanymi przez firmy zewnętrzne.

  • Przygotowywanie prostych instrukcji obsługi.

  • Praca zmianowa (obecnie dwie zmiany, planowane wprowadzenie trzech).

Wymagania:
Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.

  • Wykształcenie techniczne.

  • Uprawnienia SEP G1 do 1kV, dodatkowo G2, G3 mile widziane.

  • Biegłość w obsłudze komputera (email, MS Office).

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

  • Zdolności multitaskingowe i umiejętność pracy pod presją.

  • Precyzyjność i rzetelność w działaniu.

  • Gotowość do szybkiego reagowania w nagłych sytuacjach.

  • Znajomość CMS/SAP oraz Dyrektywy Maszynowej będzie dodatkowym atutem.

  • Uprawnienia do pracy na wysokościach oraz zwyżkach będą plusem.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającym się zespole.

  • Support merytoryczny i pomoc w adaptacji.

  • Udział w projektach międzynarodowych.

  • Możliwości rozwoju w obszarze Ex/ATEX.

  • Prywatna opieka medyczna.

  • Atrakcyjny system premiowy.

  • Praca w renomowanej i stabilnej firmie.