Praca - Pracownik linii montażu

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2410018
szukaj
Oferta z dnia: 12 wrzesień 2024
poleć znajomemu
Asistwork Sp. z o.o.
Pracownik linii montażu
miejsce pracy: Zabrze/śląskie
Zakres obowiązków:
Twoje zadania:

  • Pakowanie i podmontaż kompontetów grilla w określonym cyklu produkcyjnym.

  • Obsługa urządzeń produkcyjnych np. grawerka, nitownica.

  • Weryfikacja jakości komponentów przed pakowaniem oraz zgłaszanie nieprawidłowości.

  • Dbanie o ciągłość procesu produkcyjnego oraz utrzymywanie odpowiedniego poziomu terminowości, wydajności, jakości oraz najwyższego poziomu przestrzegania zasad BHP.

Wymagania:
Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym mile widziane przy linii montażu lub pakowania.

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

  • Dobra energia, elastyczne podejście, inicjatywa do działania oraz umiejętność pracy w zespole.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie u wiodącego amerykańskiego lidera produkcji grilli.

  • Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą.

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń oraz system premiowy.

  • Wysokie standardy bezpieczeństwa i komfortowe warunki pracy: wysoka ergonomia pracy, wysokiej jakości odzież robocza i środki ochrony osobistej, nowoczesny park maszynowy w nowej hali produkcyjnej.

  • Dogodną lokalizację miejsca pracy (Zabrze, ul. Donnersmarcka), z dostępem do miejsc parkingowych. Wygodny dojazd autobusem.​

  • Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie.

  • Dofinansowanie do posiłków w kantynie firmowej – do 12 zł za dwudaniowy obiad.

  • System kafeteryjny z możliwością wyboru własnych świadczeń.

  • Realne wsparcie w życiu prywatnym (możliwość doraźnego wsparcia specjalistów (EAP), program emerytalny PPE, wyprawka z okazji narodzin dziecka, Program VIP Whirpool oraz zniżki na firmowe produkty​).

  • Welcome pack.

  • Strefa relaksu i siłownia na świeżym powietrzu.

  • Fantastyczną i przyjazną atmosferę pracy- wydarzenia firmowe i wspólne inicjatywy (m.in. spotkania integracyjne, wspólne grillowanie, sadzenie roślin, akcje charytatywne i lokalne inicjatywy.