Praca - Operator produkcji

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2409959
szukaj
Oferta z dnia: 11 wrzesień 2024
poleć znajomemu
ManpowerGroup
Operator produkcji
miejsce pracy: Wróblowice (pow. średzki, gm. Miękinia), Wróblowice/dolnośląskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 14487
Zakres obowiązków:
Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych (maszyny nalewające, etykietujące oraz touchpanele)
  • Przygotowanie maszyn do procesu produkcji, nadzorowanie maszyn oraz kontrola procesu produkcyjnego
  • Koordynowanie procesu produkcyjnego, kontrola jakości wyrobów, korygowanie ustawień
  • Uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej związanej z wykonywaną pracą
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy oraz przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i norm jakościowych

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Zdobytego doświadczenia w pracy na produkcji
  • Chęci do podjęcia długiej, stabilnej współpracy
  • Dyspozycyjności do pracy w systemie 4-brygadowym (12 h)
  • Odpowiedzialności, zaangażowania w powierzone zadania, motywacji oraz pozytywnego nastawienia

Oferujemy:

  • Umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z naszym Klientem
  • Stabilną, długoterminową współpracę i możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Darmowy transport pracowniczy z wielu lokalizacji
  • Atrakcyjny system premiowy oraz dodatki (m.in. dodatek za pracę w systemie 4-brygadowym)
  • Benefity: prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie wakacji i posiłków, fundusz socjalny (m.in. bony świąteczne), reklamowe produkty firmy (cyklicznie)
  • Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Oferta dotyczy pracy stałej.
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Co możemy Ci zaoferować?

  • 3-miesięczny płatny staż, który pozwoli Ci zdobyć cenne doświadczenie zawodowe.

  • Dbamy o nasze relacje poza godzinami pracy – organizujemy spotkania integracyjne oraz pikniki rodzinne.

  • Stawiamy na rozwój i dajemy szansę osobom bez doświadczenia – u nas masz możliwość nauki pod okiem najlepszych specjalistów.

  • Pomagamy i chętnie angażujemy się w akcje charytatywne - wydarzenia sportowe, zbiórki świąteczne dla dzieci i dorosłych oraz pomoc schroniskom.