Praca - Serwisant IT

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2409956
szukaj
Oferta z dnia: 11 wrzesień 2024
poleć znajomemu
Chata Polska S.A.
Serwisant IT
miejsce pracy: Poznań, ul. Zwierzchowskiego 25/wielkopolskie
Zakres obowiązków:
Twoje zadania to:

  • utrzymanie systemów informatycznych w sklepach, biurze oraz magazynie,

  • instalacje sprzętu oraz wdrożenia rozwiązań - konfiguracje systemów kasowych, urządzeń wagowych, sieciowych i innych elementów technicznych sklepu,

  • naprawy, przeglądy i konserwacje okresowe serwisowanego sprzętu,

  • prowadzenie szkoleń i udzielanie pomocy technicznej,

  • udział w rozwoju Systemów Informatycznych,

  • dokumentowanie wykonanych prac.

Wymagania:

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie techniczne,

  • min. 1 rok doświadczenia w branży informatycznej,

  • rozwinięta znajomość zagadnień sieciowych i sprzętu teleinformatycznego,

  • zaawansowana znajomość systemów operacyjnych - Windows i Linux,

  • odpowiedzialność, samodzielność w podejmowaniu decyzji oraz organizacji pracy,

  • prawo jazdy kategorii B,

  • mile widziane:

  • doświadczenie w branży retail

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Aplikuj, a zaoferujemy Ci:

  • stabilność zatrudnienia - umowę o pracę,

  • wynagrodzenie zawsze na czas,

  • samochód służbowy, komputer, telefon,

  • wdrożenie pod opieką Mentora,

  • swobodny dress code,

  • udział w remodelingu sklepu,

  • szansę rozwoju i awansu zawodowego oraz możliwość realizacji własnych pomysłów,

  • kartę Medicover Sport dla Ciebie i Twoich bliskich,

  • rabatową kartę zakupową do sklepów własnych Chaty Polskiej,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • ubezpieczenie na życie.